Британська розвідка: росія хоче розгорнути в Україні більше бойових підрозділів

Британська розвідка: росія хоче розгорнути в Україні більше бойових підрозділів

Фото: Reuters

За даними британської розвідки, росія прагне створити більше бойових підрозділів для розгортання в Україні. Для цього вона, ймовірно, залучатиме новобранців та мобілізованих резервістів.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

Як зазначається у звіті, росія використовує свою перевагу у співвідношенні сил і артилерії для захоплення Сєвєродонецька та територій навколо нього.

«росія продовжує прагнути створити більше бойових підрозділів для розгортання в Україні. В останні тижні, ймовірно, почалася підготовка до розгортання третього батальйону з деяких бойових формувань», – йдеться у повідомленні.

Більшість бригад зазвичай задіюють в операціях одночасно не більше двох із трьох батальйонів. Треті батальйони в бригадах часто не повністю укомплектовані – росії скоріш за все доведеться покладатися на новобранців або мобілізованих резервістів для розгортання цих підрозділів в Україні, вважають у британській розвідці.

«Одночасне розгортання всіх трьох їхніх батальйонів, ймовірно, зменшить довгострокову здатність формувань відновлювати бойову міць після операцій», – підсумовується у звіті розвідки.

Крім цього, Міноборони Британії опублікувало нову мапу бойових дій в Україні станом на неділю, 12 червня.

Відповідно до оновленої мапи, найгарячішою точкою залишається схід України, зокрема населені пункти Луганської області. Також активні бої точаться на півдні країни.

Водночас українські захисники здійснюють контратаки поблизу Миколаєва та Харкова.

Війна Росії проти України
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.