Британія допоможе Україні у боротьбі з нелегальною міграцією

Британія допоможе Україні у боротьбі з нелегальною міграцією

Фото: mvs.gov.ua

Велика Британія підтвердила готовність надавати допомогу Міністерству внутрішніх справ України у протидії нелегальній міграції.

Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян за результатами засідання напрямку “Безпека й оборона” Діалогу стратегічного партнерства між Україною та Великою Британією, повідомляє пресслужба МВС.

“Ми усвідомлюємо відповідальність, що покладена на уряд України та підрозділи системи МВС – коли Європу шантажують штучно створеною міграційною кризою на польсько-білоруському кордоні. Наша робота націлена на захист та безпеку зовнішніх рубежів ЄС”, – зазначила Акопян.

Вона розповіла британським колегам про заходи, яких вживає МВС для усунення нових гібридних загроз національній безпеці, та про шляхи посилення українсько-білоруської ділянки державного кордону. В тому числі про розбудову інтелектуального кордону та залучення міжнародних партнерів.

“Наразі ситуація на кордоні з Республікою Білорусь повністю контрольована, проте ми розуміємо, що існує можливість загострення, якщо потоки нелегальних мігрантів будуть перенаправлені та почнуть прориватися через українські рубежі. Тож на часі об’єднати зусилля і спільно протидіяти цим викликам. Британська сторона підтвердила готовність допомагати МВС України у питаннях зміцнення кордонів та протидії нелегальній міграції”, – наголосила Акопян.

Мігранти на кордоні Білорусі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.