Агентство охорони здоров’я ЄС опублікувало список країн, де різко зросла захворюваність на COVID-19

 Агентство охорони здоров'я ЄС опублікувало список країн, де різко зросла захворюваність на COVID-19

Скріншот сайту

Агентство охорони здоров’я ЄС продовжує виступати за відмову від поїздок до більшості країн ЄС.

Всього за кілька тижнів до зимового сезону епідеміологічна ситуація залишається несприятливою для подорожей у більшості країн-членів Європейського Союзу, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Schengenvisainfo.com.

Останні оновлення карт від Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC) демонструють, що в більшій частині країн Європи продовжується зростання випадків зараження COVID протягом останніх семи днів. Таким чином, ECDC пропонує всім утримуватися від несуттєвих поїздок.

Згідно з даними, наданими агентством охорони здоров’я ЄС, більшість країн ЄС – Австрія, Бельгія, Чехія, Болгарія, Хорватія, Естонія, Ірландія, Нідерланди, Латвія, Литва, Румунія, Угорщина, Словенія та Словаччина – в цей час класифікуються як “темно-червоні”, передає видання.

До такої категорії відносять країни, де реєструється понад 500 випадків зараження коронавірусом на 100 000 жителів за останні два тижні, а рівень позитивних результатів ПЛР-тестів склав понад 4% від загального числа.

Цього тижня лише деякі регіони Чехії, Нідерландів та Угорщини потрапили до “темно-червоного” списку. Однак, оскільки ці три країни демонструють підвищений загальний рівень зараження, тепер більша частина їх території забарвлена у темно-червоний колір.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), з усіх країн, які в цей час класифікуються як “значно зачеплені COVID”, найбільше хворих – у Нідерландах, Чехії та Румунії.

“З урахуванням цих темпів інфікування, які останнім часом швидко збільшуються, Агентство рекомендувало всім людям, особливо тим, хто не був вакцинований або вилікувався, уникати поїздок до будь-якої з вищезазначених країн”, – пишуть на сайті.

Крім згаданих вище країн, від пандемії все ще значно страждають Німеччина, Польща, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Данія, Ісландія та Ліхтенштейн. У всіх цих країнах за останні 14 днів зареєстровано понад 200 випадків на 100000 жителів, що означає, що вони включені до “червоного” списку.

“Поїздки в ці країни й регіони також не вітаються. Але не так категорично, як подорожі в країни, віднесені до “темно-червоного” списку. Проте всім рекомендується мати при собі необхідні документи та дотримуватися обережності під час поїздки”, – зазначають на сайті Schengenvisainfo.com.

За даними Агентства, в останні пару тижнів епідеміологічна ситуація залишилася відносно стабільною у Франції, Португалії, Іспанії та Італії.

“Ці три місця в цей час є найбезпечнішими для подорожей”, — йдеться у повідомленні.

КоронавірусЄвропаЄССитуація
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.