Увійшла в історію WTA. Світоліна повторила досягнення Серени Вільямс після перемоги над росіянкою в Торонто
Увійшла в історію WTA. Світоліна повторила досягнення Серени Вільямс після перемоги над росіянкою в Торонто 11 серпня, 10:27

Еліна Світоліна (Фото: REUTERS/Hannah Mckay)
Еліна Світоліна (№9 WTA) вийшла до півфіналу турніру WTA 1000 у Торонто.
У чвертьфіналі українська тенісистка обіграла нейтральну тенісистку з російським паспортом Катерину Александрову (№ 19 WTA). Світоліна перемогла у трьох сетах — 3:6, 6:0, 6:3.
Реклама
Читайте також: «Увімкнула бійцівський режим». Світоліна — про камбек у матчі з росіянкою та вихід до півфіналу WTA 1000
Як повідомляє OptaAce, Світоліна повторила досягнення легендарної американки Серени Вільямс.
Перемога над росіянкою стала для українки десятою поспіль на турнірах категорії «1000»: вона виграла шість поєдинків і титул у Римі в травні, а також уже чотири матчі в Торонто.
Світоліна стала лише другою тенісисткою (віком понад 30 років), якій вдалося досягти такого успіху після легендарної американки.
10 – Since the format’s introduction in 2009, Elina Svitolina (10) has become the second player aged 30+ to claim 10+ consecutive WTA-1000 match wins, along with Serena Williams. Renaissance.#NBO26 | @NBOtoronto @WTA pic.twitter.com/K4qE5sp3zw
— OptaAce (@OptaAce) August 11, 2026
Читайте також: «Вона — велика чемпіонка». Світоліна назвала умову для перемоги над Свьонтек і виходу до фіналу в Торонто
У півфіналі суперницею Світоліної стане польська тенісистка Іга Свьонтек. Еліна поступається Ізі в особистих зустрічах (3:4), проте виграла два останні матчі цього сезону — на турнірах серії WTA 1000 в Індіан-Веллсі та Римі. Поєдинок між Еліною та Ігою відбудеться 12 серпня.
Ми писали, що Свьонтек похвалила Костюк після перемоги в Торонто. Польська тенісистка сказала, що це був один із її найкращих матчів у поточному сезоні.
Редактор: Дмитро Данець
Теги: Теніс Еліна Світоліна Серена Вільямс Торонто
Реклама:
Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело