Костюк розгромила колишню росіянку і вийшла до третього кола турніру в Мадриді

Костюк розгромила колишню росіянку і вийшла до третього кола турніру в Мадриді 24 квітня, 18:24

Костюк розгромила колишню росіянку і вийшла до третього кола турніру в Мадриді

Марта Костюк (Фото: instagram.com/martakostyuk)

Українська тенісистка Марта Костюк (№ 23 WTA) розпочала виступ на турнірі WTA 1000 у Мадриді.

Читайте також: «Не намагайтеся мене залякати»: Олійникова розкритикувала Соболенко і російських тенісисток за лайки під відео про Путіна

У рамках другого кола Костюк зустрічалася з колишньою росіянкою, яка зараз представляє Казахстан, Юлією Путінцевою (№ 80 WTA).

Марта обіграла суперницю у двох сетах — 6:1, 6:3.

Реклама

До сьогодні тенісистки лише раз зустрічалися між собою. На початку січня поточного року Марта перемогла Юлію на турнірі в Брісбені.

WTA 1000.
Мадрид, Іспанія. Друге коло.

Марта Костюк (Україна) — Юлія Путінцева (Казахстан) — 6:1, 6:3

Читайте також: «Фанатка на одну ніч». Марта Костюк відвідала матч Реала перед стартом на топтурнірі в Мадриді – фото

Матч тривав 1 годину і 14 хвилин. За цей час Костюк виконала дві подачі навиліт, припустилася семи подвійних помилок і реалізувала сім брейк-пойнтів із десяти.

У наступному раунді Костюк зіграє з найсильнішою у протистоянні Джессіки Пегули та Кеті Бултер.

Костюк та Ангеліна Калініна залишилися єдиними українками, які продовжують виступати в одиночному розряді на турнірі. Зазначимо, що Світоліна вперше з US Open-2025 програла стартовий матч на турнірі WTA.

Нагадаємо, що нещодавно Марта Костюк стала чемпіонкою турніру у французькому Руані, обігравши у фіналі іншу українку Вероніку Подрез.

Редактор: Дмитро Данець

Теги:   Теніс Марта Костюк Мадрид

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.