На синій гілці метро пасажирка потрапила під поїзд, рух частково перекрито — КМДА
13 червня, 21:49 Поділитися:

На синій гілці метро Києва частково перекрито рух поїздів через падіння пасажирки під поїзд.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації у четвер, 13 червня.
Влада повідомляє, що закрито на вхід для пасажирів станції Поштова площа, Контрактова площа, Почайна і Тараса Шевченка.
Відео дня
Рух поїздів на лінії організовано від станції Либідська до станції Майдан Незалежності та від станції Оболонь до станції Героїв Дніпра.
«На станції Контрактова площа пасажирка потрапила під поїзд. На місце події викликано медиків та правоохоронців», — додали в адміністрації.
КМДА пише, що про зміни та відновлення руху буде повідомлено додатково.
Редактор: Єлизавета Кумбер
Теги: Київ Потяг Метро Метрополітен Київський метрополітен
Читати далі
Источник