У Києві відновили теплопостачання майже у всіх будинках після масованої російської атаки

3 січня, 20:57 Поділитися:

У Києві відновили теплопостачання майже у всіх будинках після масованої російської атаки

Київтеплоенерго відновило теплопостачання в 67 будинках, які залишилися без опалення внаслідок масованого обстрілу Києва 2 січня. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація у середу, 3 січня.

Єдиний будинок, який залишається без опалення у столиці – дім у Солом’янському районі, який пошкоджено найбільше. Фахівці працюють над тим, щоб дати тепло у ті під’їзди, де є така технічна можливість, зазначає КМДА.

Відео дня

Зранку 2 січня Росія атакувала Україну 99 ракетами. Сили протиповітряної оборони знищили 72 з них, зокрема всі 10 аеробалістичних Кинджалів. Понад 60 ракет збили в районі Києва.

Читайте також: У Києві місцеві мешканці розбирають завали пошкодженого будинку у Солом’янському районі – відео

Усього в дев’яти районах столиці сталися численні пожежі та руйнування, зокрема, загоряння в житлових будинках. Найбільше постраждала багатоповерхівка в Солом’янському районі Києва: загинули 86-річна жінка та ще одна людина. За даними ДСНС, у будинку повністю зруйновано сім квартир. Звідти евакуювали понад 100 людей.

Читайте також: Ударом по Києву Росія пошкодила виробництво та склади бренду мілітарного одягу М-ТАС. Його носять Зеленський і Залужний

У деяких районах столиці відключали світло і воду. Пізніше в ДТЕК повідомили, що енергетики відновили електропостачання 250 тисячам киян.

3 січня КМВА повідомила, що кількість постраждалих унаслідок російського удару по Києву зросла до 54, ще двоє людей загинули.

Редактор: Юлія Рябовіл

Теги:   Київ КМДА Опалення Обстріл Теплопостачання Солом'янський район Київтеплоенерго

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.