Метро на Виноградар: Київський метрополітен розірвав договір про будівництво нових станцій

26 грудня, 17:53 Поділитися:

Метро на Виноградар: Київський метрополітен розірвав договір про будівництво нових станцій

Київський метрополітен розірвав договір про будівництво метро від станції Сирець на житловий масив Виноградар через невиконання підрядником термінів будівництва. Про це свідчить інформація на сайті Prozorro.

Зазначається, що метрополітен повідомив підрядника про відмову від своїх зобов’язань по договору від 2018 року.

Центр транспортних стратегій у вівторок, 26 грудня, повідомив, що підряднику Київметробуд з урахуванням авансу було перераховано 4 млрд грн, компанія має повернути авансовий платіж.

Відео дня

Читайте також: У КМДА заперечили можливість закриття в Києві частини червоної гілки метро. Укріплення мосту на роботу не вплине

Строк дії договору закінчився 11 грудня 2023 року.

У листопаді Київрада опублікувала рішення про затвердження розвитку міської інфраструктури, згідно з яким на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену передбачили 1,49 млрд грн на два найближчі роки, з них 640 млн грн — у 2024-му і 850 млн грн — у 2025-му.

У квітні мер Києва Віталій Кличко припустив, що 2024 року відкриють нові станції метро на житловому масиві Виноградар.

Будівельні роботи на метро на Виноградар були зупинені в лютому 2022 року після початку повномасштабного вторгнення російських військ. У 2023-му роботи відновили.

Редактор: Юлія Рябовіл

Теги:   Метро на Виноградар Метрополітен Київський метрополітен Київ

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.