У Києві дві 12-річні дівчинки випали з 15 поверху багатоповерхівки — поліція

16 серпня, 21:48 Поділитися:

У Києві дві 12-річні дівчинки випали з 15 поверху багатоповерхівки — поліція

У Києві дві 12-річні дівчинки загинули, ймовірно, після падіння з 15 поверху багатоповерхівки на Позняках. Поліція вважає подію самогубством.

Про це повідомляє пресслужба поліція Києва в Telegram.

О 18:20 до поліції Києва надійшла інформація про двох мертвих дітей на вулиці Михайла Драгоманова, повідомляє відомство.

Відео дня

Читайте також:

У Києві дві 12-річні дівчинки випали з 15 поверху багатоповерхівки — поліція

Під Києвом чотирирічна дівчинка випала з вікна — Нацполіція

«Правоохоронці встановили особи потерпілих, це — 12-річні місцеві жительки. За попередніми даними, дівчатка загинули внаслідок падіння з 15 поверху багатоповерхівки», — йдеться в повідомленні.

На місці працюють слідчо-оперативна група Дарницького управління поліції, працівники ювенальної превенції та карета швидкої медичної допомоги.

Слідчі кваліфікували подію як самогубство. Поліція встановлює всі обставини загибелі дітей.

Редактор: Єлизавета Кумбер

Теги:   Київ Поліція Позняки Самогубство

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.