Росіяни вбили більше 170 жителів Києва з початку повномасштабного вторгнення — Кличко

10 липня, 02:11 Поділитися:

Росіяни вбили більше 170 жителів Києва з початку повномасштабного вторгнення — Кличко

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що з початку повномасштабного вторгнення в столиці загинуло більше 170 містян.

«У нашому місті понад 400 житлових будинків зруйновано та понад 170 людей загинуло мирного населення», — заявив Кличко.

Мер нагадав, що серед загиблих — семеро дітей.

Відео дня

«Путіну потрібна територія, йому ми, українці, не потрібні. Тому він вбиває мирне населення», — заявив мер.

https://www.youtube.com/watch?v=OhwqPFET8Z8 Читайте також: На черзі інші міста. Питання надійності захисту неба у Києві майже вирішене — Резніков Редактор: Сергій Чудновцев

Теги:   Київ Віталій Кличко Війна в Україні Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.