Росіяни вбили більше 170 жителів Києва з початку повномасштабного вторгнення — Кличко
10 липня, 02:11 Поділитися:

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що з початку повномасштабного вторгнення в столиці загинуло більше 170 містян.
«У нашому місті понад 400 житлових будинків зруйновано та понад 170 людей загинуло мирного населення», — заявив Кличко.
Мер нагадав, що серед загиблих — семеро дітей.
Відео дня
«Путіну потрібна територія, йому ми, українці, не потрібні. Тому він вбиває мирне населення», — заявив мер.
https://www.youtube.com/watch?v=OhwqPFET8Z8 Читайте також: На черзі інші міста. Питання надійності захисту неба у Києві майже вирішене — Резніков Редактор: Сергій Чудновцев
Теги: Київ Віталій Кличко Війна в Україні Війна Росії проти України
Читати далі
Источник