За час війни. Росіяни 271 раз влучили в енергетичні обʼєкти України — Міненерго

8 липня, 19:11 Поділитися:

За час війни. Росіяни 271 раз влучили в енергетичні обʼєкти України — Міненерго

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що половина всієї енергосистеми України постраждала від обстрілів російських військ, верифіковане 271 вороже влучання.

Про це він сказав в ефірі національного телемарафону.

«Коли ми говоримо про втрати, то 50% всієї енергосистеми — це і генерація, і система передачі — зазнали ударів росіян. Насправді ми говоримо, що в нас верифіковано 271 влучання різного роду», — прокоментував Галущенко.

Відео дня

За його словами, з 10 жовтня 2022 року до 9 березня цього року українська енергетика перебувала під щоденними російськими обстрілами.

«На жаль, є об’єкти, які знищені вщент і не підлягають відновленню», — додав міністр.

Водночас Галущенко наголосив, що українські енергетики вже розпочали наймасштабнішу ремонтну кампанію за всю історію України, оскільки стоїть завдання максимально відновитися до початку опалювального сезону.

Він також нагадав, що Світовий банк оцінив збитки української енергетики в 11 млрд доларів США, проте додав, що ця цифра не є статичною, обстріли тривають і сума вже більша.

Міністр енергетики Герман Галущенко у вівторок, 30 травня, підтвердив підвищення тарифів на електроенергію. Таке рішення пов’язане з обстрілами енергосистеми України минулої зими.

Редактор: Дар'я Балагурчик

Теги:   Міненерго Герман Галущенко Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.