У Київраді пропонують націоналізувати будівлю посольства РФ
7 квітня, 01:01 Поділитися:

Депутатка Київської міської ради Лілія Пашинна від партії Слуга народу заявила про наміри конфіскувати будівлю за адресою Повітрофлотський проспект, 27, де раніше знаходилось посольство РФ.
Про це повідомляє РБК-Україна.
Депутатка зазначила, що депутати Київради виступають із пропозицією розірвати договір оренди землі а надалі націоналізувати приміщення.
Відео дня
Пашинна нагадала, що Міністерство закордонних справ розірвало дипломатичні відносини з країною-агресоркою.
Читайте також: Серед них 79 підприємств. В Україні заблоковано націоналізацію 903 обʼєктів власності РФ
«Це важливе та вкрай актуальне сьогодні рішення. Ми не повинні створювати умови для функціонування інституцій країни-агресора в місті Києві», — заявила Пашинна.
Редактор: Сергій Чудновцев
Теги: Київ Націоналізація Посольство РФ
Читати далі
Источник