У Київраді пропонують націоналізувати будівлю посольства РФ

7 квітня, 01:01 Поділитися:

У Київраді пропонують націоналізувати будівлю посольства РФ

Депутатка Київської міської ради Лілія Пашинна від партії Слуга народу заявила про наміри конфіскувати будівлю за адресою Повітрофлотський проспект, 27, де раніше знаходилось посольство РФ.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Депутатка зазначила, що депутати Київради виступають із пропозицією розірвати договір оренди землі а надалі націоналізувати приміщення.

Відео дня

Пашинна нагадала, що Міністерство закордонних справ розірвало дипломатичні відносини з країною-агресоркою.

Читайте також: Серед них 79 підприємств. В Україні заблоковано націоналізацію 903 обʼєктів власності РФ

«Це важливе та вкрай актуальне сьогодні рішення. Ми не повинні створювати умови для функціонування інституцій країни-агресора в місті Києві», — заявила Пашинна.

Редактор: Сергій Чудновцев

Теги:   Київ Націоналізація Посольство РФ

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.