Наслідки ракетної атаки РФ на Київ: без опалення залишаються 30% споживачів столиці

10 березня, 08:21 Поділитися:

Наслідки ракетної атаки РФ на Київ: без опалення залишаються 30% споживачів столиці

Станом на ранок п’ятниці, 10 березня, у Києві без опалення залишаються 30% споживачів після ракетної атаки РФ на столицю у ніч на 9 березня.

Про це повідомили у пресслужбі Київської міської військової адміністрації у Telegram.

«Теплопостачання у процесі відновлення. Станом на 7:50 без тепла 30% споживачів. Роботи з відновлення тривали всю ніч і продовжуються зараз», — зазначили там.

Відео дня

У КМВА додали, що відключень електроенергії у Києві немає. Водопостачання також подається до квартир киян у штатному режимі. Тепло обіцяють повернути найближчим часом.

Читайте також:

Наслідки ракетної атаки РФ на Київ: без опалення залишаються 30% споживачів столиці

«Жалюгідна тактика». NV зібрав фотосвідчення наслідків нової ракетної атаки РФ у різних містах України

У ніч на четвер, 9 березня, війська РФ завдали масованого удару по Києву ракетами та дронами-камікадзе Shahed, зафіксовано влучення в об’єкт критичної інфраструктури.

Силам ППО вдалося збити всі ворожі безпілотники та крилаті ракети. Однак окупанти також, ймовірно, застосували ракети Кинджал.

Вона влучила в об’єкт критичної інфраструктури у Голосіївському районі Києва.

Також уламки однієї зі збитих ракет упали у Святошинському районі. Троє людей зазнали поранення, двох жителів госпіталізовано. Також спалахнули авто, вибито частину вікон у багатоповерхівках.

Частина жителів Києва залишилася без електроенергії та опалення.

https://www.youtube.com/embed/v6kz0by3Vrc Редактор: Тетяна Габедава

Теги:   Київ Ракетні удари Отопление в Киеве Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.