В Одесі жінка самостійно наздогнала та знешкодила грабіжника
3 березня, 09:45 Поділитися:

Мешканка Одеси, яка стала свідком пограбування, самостійно наздогнала та знешкодила зловмисника.
Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.
Читайте також: Чекав на допомогу понад дві години. Киянин потрапив у пастку, намагаючись залізти до власної квартири
За словами жінки, на вулиці Генерала Бочарова вона побачила, як невідомий вкрав із кишені пенсіонера смартфон і, скориставшись безпорадністю потерпілого, спробував утекти.
Відео дня

Фото: Патрульна поліція
«Заявниця наздогнала і затримала злодія і одразу ж зателефонувала до поліції. Інспектори миттєво прибули до місця події, де жінка передала їм затриманого. Для з’ясування всіх обставин події викликали слідчо-оперативну групу», — розповіли у відомстві, подякувавши сміливій одеситці за небайдужість.
Редактор: Олег Кононенко
Теги: Одеса Жінки Пограбування
Читати далі
Источник