В Одесі жінка самостійно наздогнала та знешкодила грабіжника

3 березня, 09:45 Поділитися:

В Одесі жінка самостійно наздогнала та знешкодила грабіжника

Мешканка Одеси, яка стала свідком пограбування, самостійно наздогнала та знешкодила зловмисника.

Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції.

Читайте також: Чекав на допомогу понад дві години. Киянин потрапив у пастку, намагаючись залізти до власної квартири

За словами жінки, на вулиці Генерала Бочарова вона побачила, як невідомий вкрав із кишені пенсіонера смартфон і, скориставшись безпорадністю потерпілого, спробував утекти.

Відео дня

В Одесі жінка самостійно наздогнала та знешкодила грабіжника

Фото: Патрульна поліція

«Заявниця наздогнала і затримала злодія і одразу ж зателефонувала до поліції. Інспектори миттєво прибули до місця події, де жінка передала їм затриманого. Для з’ясування всіх обставин події викликали слідчо-оперативну групу», — розповіли у відомстві, подякувавши сміливій одеситці за небайдужість.

Редактор: Олег Кононенко

Теги:   Одеса Жінки Пограбування

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.