В четвер у Києві відновлять роботу 44 тролейбусних і трамвайних маршрутів
15 лютого, 23:26 Поділитися:

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у четвер, 16 лютого, в столиці відновлять роботу декілька тролейбусних і трамвайних маршрутів.
На лінії вийдуть 186 тролейбусів і 157 трамваїв.
13 лютого в Києві знову почав працювати тролейбусний маршрут № 31 — він став першим, який відновив роботу. Влада Києва ухвалила рішення зупинити роботу тролейбусів і більшості трамваїв на фоні масованих обстрілів російськими терористами енергетичної інфраструктури.
Відео дня
https://www.youtube.com/watch?v=Kdznij7otx4 Редактор: Сергій Чудновцев
Теги: Київ Віталій Кличко Трамвай Тролейбус Громадський транспорт
Читати далі
Источник