У Києві та двох областях вночі не будуть вимикати світло

5 лютого, 23:32 Поділитися:

У Києві та двох областях вночі не будуть вимикати світло

Компанія ДТЕК повідомила, що цієї ночі не планується обмежувати постачання електроенергії в Києві, Київській і Дніпропетровській областях.

У той же час, у Одеській області через аварію на підстанції Укренерго ситуація зі світлом залишається складною.

Також глава енергопостачальника YASNO Сергій Коваленко підкреслив, що в суботу, 4 лютого, НЕК визначив для регіонів значно менші обмеження, ніж зазвичай.

Відео дня

«Найімовірніше, це пов’язано з тим, що деякі обсяги електроенергії неможливо було доставити до Одеської області. Тому ця частина розподілилася на інші області», — заявив Коваленко.

Читайте також: В Одесі 40% споживачів досі без електрики, діють екстрені відключення https://www.youtube.com/watch?v=yBfdnsio_mI Редактор: Сергій Чудновцев

Теги:   Київ Електроенергія ДТЕК Київська область Дніпропетровська область Електрика Відключення світла

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.