Зменшують дефіцит в енергосистемі. У ДТЕК заявили про початок імпорту електроенергії з Європи

25 січня, 14:55 Поділитися:

Зменшують дефіцит в енергосистемі. У ДТЕК заявили про початок імпорту електроенергії з Європи

Енергетична компанія ДТЕК заявила про початок імпорту електроенергії з країн Європи задля зменшення дефіциту в енергосистемі України.

Про це повідомляє пресслужба компанії в Telegram.

«У січні ДТЕК почав імпортувати електроенергію з Європи для покращення ситуації в українській енергосистемі. Це дозволяє зменшити дефіцит і підтримати населення та економіку України», — йдеться в повідомленні.

Відео дня

Читайте також:

Зменшують дефіцит в енергосистемі. У ДТЕК заявили про початок імпорту електроенергії з Європи

Під роздачу потрапив ДТЕК. НКРЕКП оштрафував ще два обленерго за порушення графіків енергопостачання

За даними компанії, поточна потужність на передачу електроенергії «дозволяє імпортувати десь 500 млн кВт-год електроенергії на місяць, що дорівнює місячному споживанню 2 млн домогосподарств».

Раніше глава НЕК Укренерго Володимир Кудрицький зазначав, що для того, щоб забезпечити імпорт електроенергії, потрібен спеціальний механізм фінансування.

Технічна можливість імпорту електроенергії із Європи існує з моменту синхронізації енергосистем у березні цього року.

https://www.youtube.com/embed/g_yypPl5gxc Редактор: Дар'я Балагурчик

Теги:   Імпорт Електроенергія ДТЕК Світло Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.