Про стабільність говорити зарано. У Києві застосовують екстрені відключення електроенергії
1 грудня, 08:02 Поділитися:

1 грудня в Києві застосовуються екстрені відключення електроенергії. Стабілізаційні графіки поки не діють.
Про це енергохолдинг ДТЕК повідомив у Telegram-каналі.
«Ми намагаємось якнайшвидше повернутись до відключень по графіку, але діємо відповідно до ситуації в енергосистемі», — наголосили у компанії.
Відео дня
Оперативно дізнатись про зміни у типах відключень можна на сайті ДТЕК Київські електромережі.
Читайте також:
- У ДТЕК попередили, що взимку відключень більше навіть без російських обстрілів
- У Кабміні доручили перевірити, наскільки обленерго дотримуються графіків відключень
- Відключення електроенергії в Україні мають бути передбачувані – Зеленський
Раніше СЕО енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко повідомляв, що екстрені відключення електроенергії в Києві тривають, але час без світла поступово скорочується.
Редактор: Олександр Іванов
Теги: Київ Енергетика Електроенергія ДТЕК Електрика Відключення світла Подача електроенергії Энергосистема ДТЕК Київські електромережі
Читати далі
Источник