Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/8584ae7ee40ab85504b3a0057a1cc118.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Зменшення навантаження на енергосистему. У школах Києва тимчасово змінять час навчання — КМДА

25 листопада, 14:11 Поділитися:

Зменшення навантаження на енергосистему. У школах Києва тимчасово змінять час навчання — КМДА

Починаючи з 28 листопада школи у Києві розпочинатимуть навчання о 09:00, а закінчуватимуть о 16:00. Це необхідно зменшення навантаження на енергосистему.

Про це повідомляє КМДА.

Читайте також: «Дай Бог вийдемо на колишні графіки». У Києві даватимуть світло на дві-три години до стабілізації мережі

Місцева влада пояснила, що навчання у школах в офлайн та онлайн режимах розпочинатиметься і закінчуватиметься у світловий проміжок часу.

Як пояснив заступник голови КМДА Валентин Мондріївський, енергетичну систему України перевантажено внаслідок ракетних ударів Росії. Нововведення необхідне для зменшення залежності шкіл від аварійних і віялових відключень.

Відео дня

Новий графік навчання діятиме до початку зимових канікул.

«Який графік навчання буде наступного року, вирішуватимемо вже у січні. Ті учні, які навчаються онлайн, підключаються до уроків наскільки можна. Тому обробка тем і завдання дублюються через месенджери та електронною поштою. Крім того, повторення пройденого на наступному уроці – обов’язково. Для учнів початкових класів — до уроків і після них — працюватимуть групи продовженого дня», — сказав Мондріївський.

Читайте також:

Зменшення навантаження на енергосистему. У школах Києва тимчасово змінять час навчання — КМДА

У Києві відновлюється теплопостачання, у 50% житлових будинків аварійні відключення світла — військова адміністрація

Мер столиці Віталій Кличко заявив, що у п’ятницю, 25 листопада, у Києві енергетики планують підключати електроенергію для всіх споживачів почергово — на три години.

Раніше у Київській міській військовій адміністрації уточнили, що водопостачання відновлено, однак у деяких споживачів все ще може спостерігатися зниження тиску води, особливо у знеструмлених багатоповерхівках на верхніх поверхах.

Також у столиці є перебої з мобільним зв’язком.

23 листопада Росія випустила 70 ракет з інфраструктурних об’єктів по всій Україні. Унаслідок ударів близько 80% території країни залишилися без електропостачання. Роботу всіх 15 реакторів українських АЕС було припинено на добу.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Школи Навчання Діти Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.