Міненерго запевняє, що ситуація з енергетикою складна, але контрольована

Міністерство енергетики запевняє, що ситуація з енергопостачанням в Україні складна, але контрольована.
Про це повідомляє Міністерство енергетики України.
“Спростовуючи панічні заяви, що ширяться соціальними мережами та інтернет-ЗМІ, запевняємо, що ситуація з енергопостачанням складна, але контрольована. Запроваджені аварійні та погодинні графіки відключення електроенергії дають можливість стабілізовувати енергосистему, проводити ремонтні та відновлювальні роботи”, – йдеться у повідомленні.
Міністерство закликало українців зменшити навантаження на мережу.
“Маємо досягнути показника добровільного скорочення споживання кожною родиною на рівні 25%”, – йдеться в повідомленні.