Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/e18194d0e12278684635742867dc9c04.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Україна намолотила пшениці у понад два рази більше за річну потребу, – Мінагрополітики

Україна намолотила пшениці у понад два рази більше за річну потребу, - Мінагрополітики

Фото з архіву “Дня”

Аграрії цього року зібрали 19,2 млн т пшениці, що у більше ніж два рази перевищує обсяги річного внутрішнього споживання.

Про це сказав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, передає Укрінформ.

“Наше внутрішнє споживання двох типів пшениці: фуражної і продовольчої, становить близько 7,5 – 8 млн тонн в рік. Тобто в цей час у нас зібрано у понад два рази більше, ніж наша річна потреба. Тому жодної загрози дефіциту немає”, – наголосив він.

Висоцький зазначив, що збір пшениці в Україні вже завершено. Загалом, аграрії намолотили приблизно 19,2 млн т пшениці при середній врожайності понад 40 центнерів з гектара.

Окрім пшениці в Україні завершився збір ячменю, якого вже намолочено 5,5 млн т. Внутрішнє споживання цієї культури в Україні становить близько 2,5-3 млн т, додав Висоцький.

Також, вже завершено збір озимого ріпаку, якого намолочено 3,1 млн т.

Економіка
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.