На ЗАЕС під’єднали до енергомережі енергоблок №5

Фото Енергоатом
Енергоблок №5 Запорізької АЕС, який був відключений зранку 1 вересня, під’єднали до енергомережі.
Про це повідомляє пресслужба НАЕК «Енергоатом» у Телеграмі.
Зазначається, що енергоблок №5 було відключено внаслідок чергового мінометного обстрілу російськими окупаційними військами майданчика ЗАЕС. Наразі енергоблок набирає потужність.
Загалом на станції працюють два енергоблоки, які виробляють електроенергію для потреб України. Зауважень до роботи обладнання та систем безпеки немає.
Війна Росії проти УкраїниПодії
Джерело