Окупанти завдали ракетного удару по селу на Одещині

В ніч проти 7 березня окупанти завдали ракетного удару по селу Тузли в Білгород-Дністровському районі Одеської області. Про це повідомив речник регіонального штабу Сергій Братчук.
За його словами ворог вів вогонь з моря та знову цілив в об’єкти критичної інфраструктури.
Читайте також: Евакуація з Маріуполя зірвалася, Росія відновила наступ, третій раунд переговорів відбудеться у понеділок — хроніка
«За даними на цю хвилину постраждалих немає», — сказав Братчук.
З 6 березня в Одеській області закрився проїзд транспорту через Затоку та Білгород-Дністровський у бік кордону. Усім автівкам пропонують перетнути кордон у пункті пропуску Паланка.