Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/7f2040f1f28ae386a556bf99a1b0c668.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

ЄС надасть комплексну допомогу у зміцненні кібербезпеки, – Кулеба

ЄС надасть комплексну допомогу у зміцненні кібербезпеки, - Кулеба

Фото Reuters

Україна направила до ЄС лист щодо конкретних кроків на зміцнення кібербезпеки нашої держави та отримали позитивне рішення щодо готовності ЄС надати комплексну пропозицію з цього приводу.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив на брифінгу за підсумками засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі, передає пресслужба МЗС.

“Ми домовилися сьогодні, що ЄС зробить нам комплексну пропозицію зі зміцнення нашої кібербезпеки”, – заявив Кулеба.

Міністр підкреслив, що сучасна війна – це не лише танки, артилерія та літаки, але і конкретні дії в кіберпросторі.

“Раніше я надіслав відповідний лист в ЄС. Сьогодні я отримав підтвердження від Євросоюзу, що вони позитивно реагують на мій запит. Україна отримає пропозицію щодо системної допомоги ЄС у зміцненні нашої кібербезпеки”, – підсумував глава МЗС України. 

ПодіїПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.