Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/db99cef5d340e94fb6077df410a8080f.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Доба в ООС: російські найманці двічі відкривали вогонь

Доба в ООС: російські найманці двічі відкривали вогонь

Фото пресцентру ООС

Упродовж минулої доби, 13 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано два порушення режиму припинення вогню із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Про це пресслужба операції Об’єднаних сил повідомляє у Фейсбуці.

Поблизу Причепилівки російські найманці відкривали вогонь з мінометів калібру 82 мм. Неподалік Станиці Луганської противник здійснив обстріл з мінометів калібру 120 мм.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Станом на 7 годину ранку, 14 січня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано. Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Інтервенція РосіїВійна
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.