Король і королева Швеції захворіли на коронавірус

Фото: BENGT NYMAN/CC BY-SA 4.0/WIKIMEDIA COMMONS
Король Швеції Карл XVI Густав і королева Сільвія здали позитивний тест на коронавірус попри те, що зробили три щеплення проти COVID-19.
Про це повідомляє The Local, передає Укрінформ.
«Королівське подружжя ізолювалося вдома згідно з правилами, а відстеження їхніх контактів триває», – заявили у Королівському дворі.
Зазначається також, що перебіг хвороби у 75-річного короля та його 78-річної дружини легкий.
Раніше на COVID-19 перехворіли старші діти монаршого подружжя. Зокрема, у листопаді 2020 року коронавірусом заразився принц Карл-Філіп та його дружина Софія, а у березні 2021 року – кронпринцеса Вікторія та її чоловік Даніель.
Як повідомлялося, у світі станом на ранок 4 січня зафіксували 292 988 084 випадки зараження коронавірусом, зокрема 5 465 951 летальний, одужали 255 350 450 осіб.
ВакцинаціяКоронавірусЄвропаЄССвіт
Джерело