Пам’ятник Бандері у Тернополі взяли під цілодобову охорону

У Тернополі поліція взяла під охорону пам’ятник Степану Бандері після того, як монумент спершу облили червоною фарбою, а через тиждень — закидали яйцями.
Про це повідомив депутат Тернопільської обласної ради Богдан Бутківський у Facebook.
«Степан Андрійович під надійною цілодобовою охороною! Ніхто не зіпсує нам свята! 1 січня на 16:00 доєднуйтеся до щорічної урочистої ходи з нагоди дня народження Бандери, що стартує від стадіону імені Шухевича», – написав він.
https://www.facebook.com/bogdan.butkowski/posts/10227483459935965
15 грудня невідомий вандал осквернив пам’ятник Степану Бандері на вулиці Соломії Крушельницькій у Тернополі. Зловмиснику може загрожувати арешт терміном до шести місяців.
Через тиждень, 21 грудня, невідомі закидали яйцями монумент.
Редактор: Євгеній Василенко
Источник