Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/2a78a89db21186ef5513a227ae3559dc.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Українські тенісистки встановили національний рекорд у WTA

Українські тенісистки встановили національний рекорд у WTA

Фото: btu.org.ua

Вперше в історії українського тенісу відразу четверо наших співвітчизниць зіграють у матчах 1/4 фіналу на змаганнях Жіночої тенісної асоціації е (WTA) нинішнього тижня, повідомляє btu.org.ua.

Одразу троє українок боротимуться за вихід до півфіналу на одному турнірі WTA, що є національним рекордом. На кортах Transylvania Open у Румунії до 1/4 фіналу пробилися Марта Костюк, Леся Цуренко та Ангеліна Калініна.

Костюк зіграє проти чемпіонки US Open британки Емми Радукану, Цуренко зустрінеться зі шведкою Ребеккою Петерсон, а Калініна – з Анетт Контавейт (Естонія).

Даяна Ястремська у чвертьфіналі на турнірі Courmayeur Ladies Open в Італії зустрінеться з господаркою корту Ясміне Паоліні.

Нинішнього сезону на трьох турнірах WTA в 1/4 фіналу зіграли по дві українські тенісистки: Абу-Дабі (Еліна Світоліна, Марта Костюк), Будапешт (Ангеліна Калініна, Катерина Козлова), Чикаго (Еліна Світоліна, Марта Костюк).

Спорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.