Кличко просить уряд перевести Київ до червоної зони карантину. З 1 листопада посилюють обмеження

Мер Києва Віталій Кличко просить уряд перевести столицю до червоної зони карантину через погіршення ситуації з COVID-19. З понеділка, 1 листопада, в місті посилять карантинні обмеження.
Під час термінового брифінгу він оголосив низку обмежень, які діятимуть з 1 листопада:
- вхід у заклади харчування, спортзали, готелі, ЦНАПи, ТРЦ — лише з негативним ПЛР-тестом або COVID-сертифікатом;
- столичні школи працюватимуть дистанційно;
- дитячі садки продовжать працювати за умови вакцинації 100% працівників;
- у громадський транспорт — лише з негативним ПЛР-тестом або COVID-сертифікатом, їх вибірково перевірятимуть правоохоронці.
Новина доповнюється…

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці о 10:00 Редактор: Катерина Денісова
Источник