Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/40907ee38b68526c6faf82d4509026cb.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

На Луганщині рф мобілізувала 430 шахтарів та готуює українських дітей до війни, – Гайдай

На Луганщині рф мобілізувала 430 шахтарів та готуює українських дітей до війни, - Гайдай

Фото з фейсбук сторінки Сергій Гайдай

Дітей у населених пунктах Луганщини залучають до військової справи найрізноманітнішими методами.

Про це в Фейсбуці розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає Укрінформ.

«Я неодноразово розповідав, до яких методів вдаються окупанти, аби примусово мобілізувати чоловіків призовного віку. Зараз там і працювати майже нікому, як от на шахті у Довжанську, звідки мобілізували 430 працівників, а скоро дійде до того, що жінкам ні з ким буде одружуватися. Втім, дітей, які вже підросли, росіяни почали готувати до війни», – підкреслив Гайдай.

За його словами, в Біловодському районі в день 225-річчя утворення села Новодеркул відбулося «урочисте прийняття присяги та посвячення в учасники т. зв. воєнно-патріотичного руху «Молода гвардія» 30 дітей шкільного віку».

«Чи розуміли вони майбутні наслідки того, що відбулося? Навряд чи. Батьки, точніше матері, – можливо. Але дітей на захід вони пустили і покірно спостерігали за абсурдом, який породжує смерть», – зазначив Гайдай.

Він додав, що жителі Луганська повідомляють про неодноразові випадки зникнення дітей віком від 14 до 18 років. Їх затримують до встановлення особистості. Процедура триває не 72 години, як зазвичай, а доки за дитиною не прийде батько або брат, яких ставлять перед вибором: «Якщо не дитина, то хто замість неї піде на фронт?».

Як повідомляв Укрінформ, загарбники на Луганщині платять 60 тисяч рублів тим, хто здає сусідів військкоматам.

Війна Росії проти України
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.