Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/c41cf89d9f3e6141802817af464dc4bf.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

КНР знову погрожує застосувати військову силу для «возз’єднання» з Тайванем

КНР знову погрожує застосувати військову силу для «возз’єднання» з Тайванем

Фото koreyaportal.com

У владі КНР заявили про можливість застосування військової сили для «возз’єднання» з Тайванем.

Про це повідомляє АР, передає Укрінформ.

Китайський Офіс у справах Тайваню у середу, 10 серпня, оприлюднив заяву, в якій ідеться про те, що Китай докладатиме всіх зусиль для досягнення «мирного возз’єднання».

«Але ми не відмовимося від застосування сили і залишаємо за собою можливість вжити всіх необхідних заходів. Це зроблено для захисту від зовнішнього втручання та будь-якої сепаратистської діяльності. Ми завжди будемо готові відповісти застосуванням сили чи інших необхідних засобів на втручання зовнішніх сил або радикальні дії сепаратистських елементів», – йдеться в заяві.

Як повідомлялося, 9 серпня армія Тайваню провела артилерійські навчання в межах підготовки до захисту острова від можливого нападу Китаю.

4 серпня Народно-визвольна армія Китаю розпочала масштабні військові навчання поблизу Тайваню у відповідь на візит на острів спікера Палати представників США Ненсі Пелосі. Згідно з оголошеним планом, 7 серпня навчання мали бути завершені, однак армія КНР оголосила про їх продовження.

Світ
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.