Зеленський призначив Татарова заступником голови Офісу президента

Зеленський призначив Татарова заступником голови Офісу президента

Фото із соціальних мереж

Президент України Володимир Зеленський призначив Олега Татарова заступником керівника Офісу президента України.

Відповідний указ глава держави підписав у середу, повідомляється на сайті президента.

Татаров у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив, що займатиметься формуванням державної політики у сфері правоохоронної діяльності, забезпеченням гарантій нацбезпеки у сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини.

“До сфери моїх компетенцій належить формування державної політики у сфері правоохоронної діяльності, експертно-аналітичне забезпечення діяльності Офісу президента України, забезпечення гарантій національної безпеки держави у сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини”, – сказав він агентству у середу ввечері.

Олег Татаров – випускник Національного університету внутрішніх справ, також закінчив Національну академію внутрішніх справ та Національний університет ім. Т. Шевченка. У 1999-2014 роках служив в органах внутрішніх справ. Із 2011 року був заступником начальника Головного слідчого управління МВС України. З 2014 року займався адвокатською практикою як керуючий партнер адвокатського об’єднання “Татаров, Фаринник, Головко”.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.