Узбекистан прийняв ще близько 400 біженців з Афганістану

Узбекистан прийняв ще близько 400 біженців з Афганістану

Фото: Reuters

У Сурхандар’їнській області (південь Узбекистану, межує з Афганістаном) прийняли ще близько 400 біженців з Афганістану, повідомив у неділю “Інтерфаксу” представник адміністрації міста Термез (обласний центр).

“Групу афганських біженців доставлено минулої ночі в Термез літаками”, – сказав співрозмовник агентства, повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.

За його даними, всі прибулі пройшли медогляд, здали ПЛР-тести і перебувають у охоронюваній зоні.

Раніше повідомлялося, що в Сурхандар’їнській області Узбекистану недалеко від кордону з Афганістаном розбито наметовий табір, де тимчасово розміщені близько 150 біженців, а також 650 військовослужбовців із сусідньої країни.

У п’ятницю МЗС Узбекистану заявив, що 150 афганських громадян за домовленістю з представниками керівництва талібів, за власним волевиявленням були повернуті на свою батьківщину.

“За отриманої інформації, від самих громадян, що повернулися з Афганістану, після проведення стосовно них необхідних формальних процедурних заходів, усі вони були відпущені додому, і наразі перебувають у цілковитій безпеці”, – йшлося в повідомленні МЗС.

ПодіїСвітТероризм
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.