Уряд Британії планує скасувати обов’язкове носіння захисних масок

Уряд Британії планує скасувати обов'язкове носіння захисних масок

Фото Reuters

Уряд Великої Британії незабаром планує скасувати вимоги щодо обов’язкового носіння масок та дотримання соціальної дистанції, які наразі діють в країні через поширення коронавірусу.

Про це повідомив міністр житлового будівництва, у справах регіонів і місцевого самоврядування Роберт Дженрік, передає “Суспільне”.

На його думку, країна, де більшість населення вже вакциновано, має “навчитися жити з коронавірусом”. При цьому міністр зазначив, що після ослаблення карантинних обмежень носіння маски стане особистим вибором кожного британця.

“Схоже, що тепер ми можемо рухатися вперед і перейти до набагато більш спокійного режиму, де ми зможемо відійти від багатьох обмежень, які були настільки важкі”, — сказав Дженрік.

Раніше прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон повідомив, що до кінця місяця планується скасувати обмеження, пов’язані з COVID-19. Наразі ж у Британії заборонені масові заходи в приміщеннях та робота нічних клубів, однак магазини, паби й ресторани можуть обслуговувати клієнтів всередині. Також від громадян вимагають дотримуватися соціальної дистанції та носити медичні маски в приміщеннях.

КоронавірусЄвропаЗдоров’яПолітикаСвітСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.