Українські плавці вільним стилем пройшли до фіналу Токіо-2020

Українські плавці вільним стилем пройшли до фіналу Токіо-2020

Фото Reuters

Українські плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов пройшли у фінал дистанції 800 метрів вільним стилем на Олімпійських Іграх у Токіо.

Сергій Фролов та Михайло Романчук – найдосвідченіші українські плавці у складі олімпійської збірної на Іграх у Токіо. Фролов проводить третю Олімпіаду в кар’єрі, а Романчук – другу, повідомляє “Суспільне”.

Нагород обидва плавці поки що не здобували. Однак перший крок до медалей зробили, пройшовши у фінал дистанції 800 метрів вільним стилем, яка дебютує на Олімпійських Іграх у Токіо. Формат змагань у плаванні у цій дисципліні передбачав п’ять кваліфікаційних запливів, у яких виступили 34 плавців. У фінал мали пройти вісім спортсменів, які показали найкращий час.

Романчук та Фролов мали виступити у четвертому запливі. Фролов – по другій доріжці, Романчук – по п’ятій. Першу половину дистанції Романчук пройшов із результатом у топ-3, у той час, як Фролов – після старту піднявся з шостого на п’яте місце. Проте на другому відрізку Романчук почав додавати та випереджати американця Роберта Фінке та німця Флоріана Вельброка, які випереджали його на перших 400 метрах.

У підсумку Романчук виграв свій кваліфікаційний заплив із часом 7:41.28 – це новий національний та олімпійський рекорд. Він оновив власний національний рекорд, який встановив на 800 метрах вільним стилем. У квітні 2019-го він подолав цю дистанцію за 7:42.49 хвилин.

Фролов показав четвертий результат і питання його виходу залежало від результатів п’ятого запливу.

Загалом Романчук показав найкращий результат у кваліфікаційних запливах. Сергій Фролов потрапив до вісімки найкращих і також виступить у фіналі 800 метрів вільним стилем.

Олімпіада-2020. Плавання, 800 метрів (вільний стиль):

1. Михайло Романчук (Україна) – 7:41.28 хвилини

2. Флоріан Вельброк (Німеччина) – 7:41.77

3. Роберт Фінке (США) – 7.42.74

7. Сергій Фролов (Україна) – 7:47.67

Фінал дистанції 800 метрів вільним стилем відбудеться в четвер, 29 липня о 04:30.

СвітСпорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.