Українська діаспора провела в Тунісі форум на честь річниці незалежності України

Українська діаспора провела в Тунісі форум на честь річниці незалежності України

Фото tunis.mfa.gov.ua

Посол України Володимир Хоманець виступив на відкриті форуму українців Тунісу «Сучасна Україна: хто ми?», присвяченому 30-ій річниці незалежності України.

Про це повідомляє пресслужба посольства України в Туніській республіці.

Український дипломат привітав учасників Форуму, які прибули з різних регіонів Туніської Ре, який пройшов в місті культури в центрі туніської столиці, та наголосив на важливості збереження української ідентичності в діаспорі, культурних  досягнень українського народу, любові до рідної мови, до історії і традицій. Побажав успіхів у навчанні учням української суботньої школи «Зернятко», подякував керівництву Організації закордонних українців «Берегиня» за зусилля, спрямовані на забезпечення належного функціонування осередку української освіти в Тунісі.

Під час форуму доповідачі розповіли про досягнення українців  за роки незалежності. Обговорювалися питання консолідації та координації зусиль закoрдoннoгo українства з метою протидії інформаційному впливу Кремля, поширення правдивої інформації про Україну та створення позитивного іміджу нашої країни у місцевому та  світовому медіа-просторі, ролі діаспори в залученні іноземних інвестицій та просуванні економічних інтересів України.

У роботі Форуму взяла участь велика кількість представників української діаспори. У якості почесного гостя на заході виступив активіст у сфері розвитку українсько-туніських відносин, відомий адвокат та громадський Ріда Згонді.

КультураСвітСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.