ЄС виділить 375 млрд євро на відновлення туристичної галузі

ЄС виділить 375 млрд євро на відновлення туристичної галузі

Фото з відкритих джерел

Євросоюз виділить 375 млрд євро на відновлення туристичної галузі континенту після пандемії коронавірусу, зокрема 255 млрд буде виділено урядам для допомоги туристичному сектору своїх країн і майже 120 млрд – підприємцям і компаніям для перезапуску бізнесів.

Про це розповів виконавчий директор Європейської туристичної комісії (ETC) Едуардо Сантандер в інтерв’ю португальському агентству Lusa, передає Інтерфакс-Україна.

“Євросоюз оцінив у 255 млрд євро допомогу державам-членам об’єднання, необхідну для відновлення туристичної галузі після коронавірусу. Ще майже 120 млрд євро становитимуть додаткові інвестиції, які мають допомогти підприємцям перезапустити бізнеси в сфері туризму”, – сказав Сантандер.

Він додав, що через карантинні заходи й обмеження із перетинання кордонів, упровадженні країнами ЄС для запобігання поширенню коронавірусу, туризм у регіоні скоротився спочатку до нуля, а зараз до приблизно 10% від колишнього обсягу.

“Пов’язані з туризмом галузі також постраждали від цих заходів. Від круїзних ліній до туроператорів та авіакомпаній, усі зазнають величезних збитків, які становлять від 45% для авіаперевізників до 70% для готелів і ресторанів”, – пояснив Сантандер.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.