У Єрусалимі тривають сутички між силовиками та палестинцями, у Радбезі ООН обговорять ситуацію

У Єрусалимі тривають сутички між силовиками та палестинцями, у Радбезі ООН обговорять ситуацію

Фото Reuters

Держави-члени Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй 10 травня обговорять ситуацію в Східному Єрусалимі, де триває ескалація між ізраїльськими силовиками та палестинцями.

Про це повідомило видання Times of Israel із посиланням на трьох неназваних дипломатів Радбезу, передає hromadske.

Як пише видання, ініціаторами цієї закритої зустрічі виступив Туніс. Такі позапланові зустрічі в Радбезі ООН трапляються не дуже рідко, і 15-річний орган уже кілька разів цього року збирався за таких обставин, щоб обговорити ескалацію ситуації в М’янмі та Ефіопії.

Однак ця сесія, найімовірніше, не призведе до будь-якої резолюції чи спільної заяви, припустили двоє дипломатів. Вони вважають, що у членів Ради часто відрізняються думки стосовно ізраїльсько-палестинського конфлікту, що ускладнює створення консенсусу.

Зіткнення в Єрусалимі відбуваються регулярно з початку священного для мусульман місяця Рамадан і після рішення глави Палестинської національної автономії Махмуда Аббаса відкласти заплановані на 22 травня загальні вибори.

Спочатку конфлікт спалахнув після заборони правоохоронців на проведення традиційного вечірнього збору палестинців з нагоди Рамадану в Старому місті Єрусалима. Пізніше ескалації напруженості посприяла загроза виселення кількох палестинських сімей з одного з районів Східного Єрусалима.

ПодіїСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.