У Венеції акцентуватимуть на осмисленому туризмі після пандемії

У Венеції акцентуватимуть на осмисленому туризмі після пандемії

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, “День”

Влада Венеції планує змінити модель туризму в місті: замість масового тут хочуть розвивати осмислений – без поспіху й постійних натовпів, що заважають місцевим жителям.

Про це повідомляє euronews, передає Укрінформ.

«Ми перейшли від однієї крайності до іншої. Кілька місяців тому тут було не проштовхнутися, а тепер – порожньо», – говорить глава асоціації Venessia Маттео Секкі.

Італійське місто впродовж багатьох років намагалося впоратися з натовпами приїжджих, ініціюючи все нові й нові обмеження. Із запровадженням карантину тут стало набагато спокійніше й чистіше. Однак спокій дорого коштує місцевому бізнесу, особливо тим, хто заробляє безпосередньо на туризмі.

За словами власників готелів, відновити свою діяльність у колишньому режимі вони зможуть лише в лютому-березні 2021-го.

До цього часу влада хоче сформувати нову культуру подорожей. За словами віцемера Венеції Сімоне Вентуріні, настав час розглянути більш м’яку модель туризму, навіть якщо це спричинить обмеження кількості відвідувачів.

«Це можливість перейти до осмисленого туризму. З мандрівниками, які знаходять час, щоб не поспішаючи розібратися в усьому, й відходять від божевільних поїздок минулого», – каже Вентуріні.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.