У Нідерландах сьогодні поновлюються слухання у справі МН17

У Нідерландах сьогодні поновлюються слухання у справі МН17

Фото Reuters

Чергові слухання у справі про катастрофу в 2014 році літака авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17, відновляться в понеділок в окружному суді міста Гаага.

Попередній етап слухань відбувся з 8 до 10 червня. На ньому сторони, зокрема, повідомили про виконану роботу і зібрану інформацію. Очікується, що тепер у суді продовжать підготовку до початку розгляду справи по суті, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, нідерландська прокуратура висловила надію, що окружний суд Гааги зможе восени приступити до розгляду по суті справи про катастрофу на сході України пасажирського літака рейсу MH-17.

“Сторона обвинувачення хотіла б, щоб розгляд справи по суті стартував восени – у жовтні або листопаді”, – йдеться в опублікованому судом повідомленні за підсумками минулих на цьому тижні слухань.

У прокуратурі вважають, що якщо захист не буде готовий до осені, то можна спочатку приступити до слухань з приводу тих обвинувачених, які вирішили, що вони не будуть представлені в суді адвокатами.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.