У країнах, які зняли карантинні обмеження, фіксують сплески COVID-19, – ВООЗ

У країнах, які зняли карантинні обмеження, фіксують сплески COVID-19, - ВООЗ

Фото: REUTERS

Протягом вихідних у деяких країнах, де було знято карантинні обмеження, зафіксовано нові сплески випадків захворювань на COVID-19.

Про це з посиланням на CNN та Yonhap, передає Укрінформ.

“У вихідні ми побачили ознаки викликів, які можуть бути попереду. У Південній Кореї бари та клуби були закриті, оскільки підтверджений випадок (коронавірусу – ред.) призвів до необхідності відстежити велику кількість контактів”, – сказав генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус під час пресбрифінгу в Женеві. 

У Сеулі та сусідніх містах зафіксовано новий спалах COVID-19 після пом’якшення карантину. Там, виявлено щонайменше 101 особу, яка заразилася після відвідування нічних клубів в Сеулі, Інчхоні і Кьонгі.

Це сталося після того, як 29-річний чоловік з коронавірусом 1-2 травня відвідав п’ять нічних клубів і бар у сеульському районі Ітаєвон. Після цього влада країни ухвалила рішення терміново закрити розважальні заклади.

Крім того, в Ухані вперше за більш ніж місяць був виявлен новий випадок захворення на COVID-19.

“Німеччина також повідомила про збільшення випадків після зняття обмежень. На щастя, у всіх трьох країнах є системи для виявлення (заражених – ред.) та реагування на спалахи”, – заявив Гебреісус.

За його словами, ВООЗ випустила рекомендації, які країни повинні враховувати, перш ніж скасувати обмежувальні заходи.

“ВООЗ тісно співпрацює з урядами, щоб забезпечити збереження ключових заходів охорони здоров’я для вирішення проблеми зняття обмежень. Поки не буде вакцини, всебічний пакет заходів – це наш найефективніший інструмент для подолання (COVID-19 – ред.)”, – сказав він.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.