У КМДА оприлюднили лист із відмовою компанії Red Bull в екстремальній зйомці

У КМДА оприлюднили лист із відмовою компанії Red Bull в екстремальній зйомці

Фото: КМДА

Київська міська державна адміністрація оприлюднила лист із відмовою компанії Red Bull UA у проведенні екстремальної зйомки в історичному центрі Києва на Софійській площі.

Як передає Укрінформ, відповідний лист відділу координації та моніторингу проведення масових заходів у Києві та реалізації проєктів із відповіддю на запит ТОВ “Ред Булл Україна” розміщено на сайті столичної влади. 

“Масові заходи заплановані до проведення на Софійській площі в місті Києві організатору необхідно погодити з Національним заповідником “Софія Київська” з метою визначення відповідності характеру заходу історичному середовищу та недопущення негативного техногенного впливу на стан пам’яток національного значення. Враховуючи вищесказане, виконавчий орган Київської міської ради (КМДА) відмовляє у погодженні проведення вказаного заходу”, – йдеться в листі.

У КМДА оприлюднили лист із відмовою компанії Red Bull в екстремальній зйомці

Таким чином, згідно з документом, КМДА відмовила “Ред Булл Україна” у зйомках дрифту чемпіона світу з дрифту Конора Шанахана на Софійській площі.

В департамент культури КМДА назвали гонки на автомобілях на Софійській площі актом неповаги до історичної пам’ятки.

“Департамент культури шокований відео з Софійської площі, де були влаштовані гонки на автомобілях. Ми вважаємо це актом зухвалої неповаги до історичної пам’ятки світового значення, якою є Софія Київська”, – зазначає департамент у Фейсбуці. 

Як згодом повідомили у відділі комунікацій поліції Києва, правоохоронці після проведення зйомок рекламного ролику на Софійській площі без відповідного дозволу місцевої влади та погодження від поліції розпочали кримінальне провадження.

Київські НовиниСитуація
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.