У Китаї знайшли “пацієнта №1” з коронавірусом із Уханя

У Китаї знайшли "пацієнта №1" з коронавірусом із Уханя

Фото Reuters

Першим хворим на коронавірус у китайському місті Ухань була продавчиня креветок на місцевому ринку морепродуктів.

“Перша особа, що здала позитивний тест на новий коронавірус в Ухані, була жінка, яка продавала креветки на ринку”, – повідомляє Укрінформ із посиланням на Daily Mail.

За даними The Wall Street Journal, йдеться про 57-річну Вей Гісянь.

Вей проживала в орендованій квартирі за менш ніж 500 метрів від ринку, де працювала.

11 грудня у неї з’явилася висока температура. Думаючи, що у неї сезонний грип, жінка звернулася до місцевої лікарні за допомогою. Проте кілька уколів не допомогли їй. Вона все одно продовжила працювати на ринку, і за деякий час знову звернулася до лікарні. Лікар виписав їй медикаменти, але й вони не допомогли жінці.

Вже 16 грудня Вей звернулася до найбільшої лікарні в місті для повного обстеження. Саме там їй повідомили про “безсердечну” хворобу, з симптомами якої до медиків вже звернулися кілька людей з Ухані.

Вважається, що жінка пізніше все ж таки одужала від самої хвороби.

Зазначається, що згідно з заявою місцевих медиків від 31 грудня, Вей була однією з перших 27 осіб, що захворіли коронавірусом. Пізніше, у січні, Китайський центр з контролю і профілактики заявив, що коронавірус був переданий людям від диких тварин на тому самому морському ринку, де працювала Вей.

Як повідомлялось, за даними Worldometers, станом на 14.00 26 березня в світі зареєстровано 488 055 випадків зараження коронавірусом, зокрема 22 049 летальних випадків і 117 603 людини одужали.

В Україні нині 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.