У Китаї батьки знайшли викраденого 32 роки тому сина

У Китаї батьки знайшли викраденого 32 роки тому сина

Фото: Twitter / BBCNewsbeat

Пара з Китаю знайшла свого сина Мао Їня, якого в дворічному віці з готелю викрали невідомі — це сталося ще в 1988 році.

Про це повідомляє hromadske із посиланням на BBC.

Мао Їня викрали в жовтні 1988 року: батько Мао Чженьцзін забирав його з дит’ясел і зупинився біля входу в готель, аби взяти синові води. Дворічний хлопець зник у мить, коли батько відвернувся, аби охолодити гарячу воду.

Батьки Мао Їня шукали його по всій країні. Мати Лі Цзінчжи, зокрема, пішла з роботи, аби повністю присвятити себе пошуку сина. Вона з’являлася на різноманітних телевізійних шоу в Китаї, звертаючись по допомогу в пошуку Мао Їня, роздала понад 100 тисяч листівок — але все було марно.

Водночас Лі Цзінчжи доєдналася до волонтерського руху, який допомагав батькам знайти зниклих дітей, і допомогла возз’єднати 29 сімей.

У квітні цього року китайська поліція отримала інформацію про 34-річного чоловіка, який за описом був схожий на Мао Їня. Тест ДНК підтвердив, що він є сином Мао Чженьцзін й Лі Цзінчжи. Його результати батькам сказали 10 травня — на День матері.

«Хочу подякувати десяткам тисяч людей, які нам допомогли», — сказала Лі Цзінчжи.

Хоча батьки знайшли свого сина, розслідування щодо його зникнення в 1988 році досі триває. Наразі лише відомо, що його продали за 6 тисяч юанів бездітній сім’ї.

BBC зазначає, що в Китаї проблема викрадення дітей триває вже кілька десятиліть. Офіційної статистики з цього питання немає, утім одна з благодійних організацій (в якій працює і Лі Цзінчжи) наразі займається пошуком майже 15 тисяч хлопчиків і понад 7400 дівчаток.

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.