У китайському місті Гуанчжоу вводять низку обмежень через загрозу COVID-19

У китайському місті Гуанчжоу вводять низку обмежень через загрозу COVID-19

Фото: Reuters

Адміністрація міста Гуанчжоу – найважливішого міста півдня КНР – в суботу ввела нові обмеження на комерційну діяльність і соціальну активність у зв’язку з виявленням випадків COVID-19, повідомляє телеканал “Channel News Asia”.

Зокрема, влада наказала всьому населенню міських районів Наньша, Хуаду та Цунхуа, а також усім, хто проїжджав через ці райони, здати тест на COVID-19. У Наньші також заборонили обслуговувати відвідувачів ресторанів і закликали призупинити роботу спортивних залів, басейнів та інших громадських місць.

У місті також закриють близько десятка станцій метрополітену.

Телеканал нагадує, що в суботу влада КНР відзвітувала про виявлені за добу 24 випадки COVID-19: 13 із них припали на провінцію Гуандун, причому випадки не виявилися завізними.

Виявлення нових випадків хвороби з кінця травня в регіоні призвело до того, що влада Гуанчжоу раніше вводила в окремих районах режим ізоляції. У свою чергу в аеропорту міста Шенчьчжень висунули вимогу до жителів Гуанчжоу і сусіднього міста Фошань надавати негативний аналіз на коронавірус перш, ніж мандрівникам дозволять пройти далі, додає “Ченнел Ньюс Ейша”.

КоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.