У Франції навала тигрових комарів здатних переносити віруси

У Франції навала тигрових комарів здатних переносити віруси

Фото: costablancaclub.com

Заражена вірусом комаха може передати небезпечні захворювання людині, зокрема, вірусні – лихоманка денге, чикунгунья та зіка. 

Про це повідомляє французьке столичне видання Le Parisien, передає Укрінформ.

У повідомленні зазначається, що епідеміологи не відкидають можливості перенесення тигровим комаром й інших вірусів, але факт інфікування COVID-19 не зафіксовано.

Тигровий комар, названий так через своє забарвлення, зустрічається переважно в місцях з рясною флорою і спекотним вологим кліматом: в тропічних і субтропічних районах Південно-Східної Азії. 

“Загалом 67 департаментів були колонізовані або перебувають у процесі колонізації (цього різновиду комах – ред.), або майже 65% території (Франції – ред.). Дійсно, ми спостерігаємо за департаментами, в яких рано чи пізно доведеться ввести помаранчевий і червоний рівень пильності”, – йдеться у повідомленні.

Хоча факт перенесення цими комахами вірусу COVID-19 науково не доведений, французька влада закликає бути пильними. Також Французам радять пильнувати за нашестям тигрового комара через спеціалізовану цифрову платформу Vigilance-moustiques, яка в режимі реального часу оновлює карту “колонізації” комахами Франції.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.