У Британії загальна кількість смертей через COVID-19 перевищила 33 тиcячі осіб

У Британії загальна кількість смертей через COVID-19 перевищила 33 тиcячі осіб

Фото: REUTERS

Всього з початку епідемії в країні померли 33 186 осіб інфікованих коронавірусом, за минулу добу померли 494 людини.

Про це повідомляє The Guardian, передає Інтерфакс-Україна.

“Всього з початку епідемії в країні померли 33 186 осіб з цим діагнозом. Таким чином, уточнює The Guardian, Велика Британія займає друге місце в світі – після США – за смертністю осіб з коронавірусом. Кількість виявлених випадків коронавірусу зросла на 3242 і досягла 229 705”, – йдеться у повідомленні.

Пресслужба нагадує, що в Англії в середу почали діяти перші заходи щодо пом’якшення обмежувального режиму, введеного раніше для боротьби з поширенням COVID-19. На роботу повертаються жителі Англії, які не можуть працювати вдома. В рамках послаблень з середи дозволяється займатися спортом на вулиці без обмежень за часом, а також зустрічатися з друзями на відкритому повітрі. Роботу також дозволили відновити гольф-клубам і тенісним кортам.

“Жителі як і раніше повинні дотримуватися соціальної дистанції в два метри, за порушення їм загрожує штраф – 100 фунтів стерлінгів. Як очікується, наступна фаза послаблення обмежень в Англії настане, найраніше, 1 червня. Тоді, можливо, відновлять роботу нині закриті магазини і школи. Третя фаза, в рамках якої можуть відкритися багато громадських місць, готелів, настане, найраніше, в липні”, – додають журналісти.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.