У Білому домі заявили про підтримку територіальної цілісності та суверенітету України

У Білому домі заявили про підтримку територіальної цілісності та суверенітету України

Фото Reuters

Підтримка України залишається незмінним напрямом політики США, також підготовлені додаткові кошти на випадок погіршення обстановки в результаті “дій Росії”.

Про це заявила прессекретарка Білого дому Джен Псакі, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Президент Байден прямо сказав президенту Путіну, що ми будемо непохитно підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України”, – заявила вона, додавши, що “ми також підготували резервні фонди на випадок подальшого вторгнення Росії в Україну”.

За її словами, напередодні саміту Росія – США, вони надали пакет допомоги, призначений на гарантування безпеки, на суму $150 млн, включно з летальною зброєю.

Вона назвала “абсурдними” повідомлення ЗМІ про те, що напередодні зустрічі президентів США і Росії Вашингтон як “тимчасовий захід” призупинив реалізацію плану військової допомоги Україні на $100 млн.

Псакі зазначила, що дотепер США “надали всю суму, виділену Конгресом у рамках ініціативи зі сприяння безпеці України”.

“За два дні до саміту президент Байден, під час виступу на саміті НАТО, на весь світ заявив, що ми будемо продовжувати забезпечувати Україні такий стан, щоб вона могла продовжувати чинити опір російській фізичній агресії”, – нагадала прес-секретар американського президента.

Раніше Пентагон ухвалив два пакети поставок зброї Україні у 2021 році на суму $275 млн.

Інтервенція РосіїПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.