ВООЗ закликає посилити карантин в Індонезії через новий сплеск Covid-19

ВООЗ закликає посилити карантин в Індонезії через новий сплеск Covid-19

Фото: Reuters

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) закликала Індонезію посилити карантинні обмеження на тлі нової хвилі коронавірусних інфекцій, викликаної поширенням нових варіантів коронавірусу.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на АР.

Зазначається, що у своєму звіті про ситуацію в країні ВООЗ зазначила, що різке збільшення рівня хворих в лікарнях в Індонезії є головною проблемою та необхідністю застосування жорсткіших заходів у галузі охорони здоров’я та соціальних питань, включаючи широкомасштабні соціальні обмеження.

“У зв’язку зі збільшенням передачі вірусу через різні варіанти, що викликають занепокоєння, необхідні термінові заходи для стримування ситуації в багатьох провінціях”, – йдеться у повідомленні.

Представники органів охорони здоров’я Індонезії заявляють, що виявили варіант Delta у Джакарті, Центральній Яві та Східній Яві. Окрім того, вони зафіксували три із чотирьох «варіантів, що викликають занепокоєння», визначених ВООЗ.

“Цього тижня спостерігається сплеск заражень в провінціях Джакарти, Бантена, Східної, Західної та Центральної Яви, Джок’якарти. Всі вони розташовані на острові Ява, найбільш густонаселеному з понад 17 тис. островів Індонезії”, – додають у повідомленні.

З початку пандемії Індонезія повідомила про понад 1,9 мільйона випадків коронавірусу та 53 700 смертей, що є найбільшим числом жертв у Південно-Східній Азії.

Вважається, що ці цифри недооцінені через відсутність широкого тестування населення.

КоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.