ВООЗ повідомила про нестачу вакцин від коронавірусу

ВООЗ повідомила про нестачу вакцин від коронавірусу

Фото Reuters

У Всесвітній організації охорони здоров’я попереджають, що міжнародна програма із забезпечення вакцинами COVAX перебуває під загрозою провалу через нестачу препаратів проти коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу в Женеві повідомив помічник гендиректора ВООЗ Брюс Ейлвард, який є координатором COVAX.

За його даними, у межах цього механізму між 129 державами вже розподілено 80 мільйонів доз вакцин від COVID-19. Це на 200 мільйонів менше, ніж очікували у ВООЗ.

Ейлвард зазначив, що багаті країни обіцяли додатково надати COVAX близько 150 мільйонів доз вакцини, але, на його думку, це не розв’яже проблему. На червень-липень запланована мала кількість постачань, що збільшить дефіцит вакцин проти коронавірусу.

“Ми готуємось до провалу, якщо не отримаємо дози раніше. Ми ще не на правильному шляху: у нас недостатньо доз від деяких країн, які ми мали отримати у конкретні терміни, щоб допомогти світу подолати цю ситуацію”, — сказав помічник гендиректора ВООЗ.

Він зазначив, що для успішної боротьби із пандемією до вересня у межах COVAX необхідно вакцинувати 250 мільйонів осіб. Це дозволить до кінця 2021 року досягти рівня імунізації 30-40% населення планети.

КоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.